28.5.2011

Tak jsme vytvořili nové stránky a můžeme shrnout události posledních měsíců.:)

S částí zrzavého vrhu B jsme se vydali na jarní svod. Holky Bianca a Beila prošly bez ztráty kytičky. Svodu se i zúčastnila na Slovensku i Beimy a také prošla!

16.4.2011 oslavil šedivý vrh B své třetí narozeniny. Bentley, Bornelo, Barny, Brook, Brio a Bairo, všem přejeme vše nejlepší!!

Dále jsme se předminulý víkend zúčastnili dvoudenní mezinárodní výstavy v Bratislavě. Bentley si v třídě šampionů v sobotu vyběhala res. CAC a v neděli svou konkurentku porazila a vysloužila si tituly CAC a poté i CACIB. Výstavy se také zúčastnila Beimy z PV a ta si oba dny odnesla tituly 2x CAJC!!! A samozřejmě nechyběl pes našich hostitelů na Slovensku, Archie z PV a ten si z výstavy odnesl 2x CAC a k tomu res. CACIB. Výstava to pro Vršíček byla moc úspěšná a opět moc děkuji za skvělý servis Archiovcům!!!

Minulý víkend jsem se s Bentley zúčastnila mezinárodní výstavy v Litoměřicich, kde jsme si vyběhali res. CAC a výstavy se zúčastnil i Bornelo z PV a ten si odnesl ocenění Výborný 2. Posudky Bentley v sekci výstavy.

Nové fotky poslal Baxy, Beimy a nové fotky mají na svých stránkách Beila i Braidy.

A poslední novinkou jsou plánovaná štěňata výmarských i maďarských ohařů. Více informací v sekci štěňata.
 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

Šimkovi
Mníšek pod Brdy
Czech Republic
TEL: +420 774 616 652
email: topicco@seznam.cz
www.pankrackyvrsicek.com

Aktuálně