2.11.2011

Konečně aktualizace!!!:D

Největší novinkou na Vršíčku je, že jsme zase v původní sestavě, teda skoro…:D  5 štěňátek nás v průběhu minulého týdne opustilo a vydaly se do nových domovů. Od všech chodí krásné zprávy, hezky se rozkoukaly a začínají zlobit své nové majitele. Co nejdříve doplníme jejich osobní stránky.

Občas pochybuji o svém zdravém rozumu, nicméně jedna holčička zůstala doma.:P

Takže nyní na Vršíčku máme 4 fenky a Dina, který žije s mými rodiči. Haidy si mě učarovala už od začátku svou povahu. Je strašně mazlivá, milá a ukroucená:D. Do smečky se jí daři zapojit celkem obstojně, už jí ani nevadí, že jí dospělé holky šikanují a dělá si z nich prču:D. Uvidíme, jak mi můj mazel bude růst a zda v pracovních kvalitách půjde po slépějích své maminy a něco do vínku jí dal i tatínek NIck. Brzy doplním i její stránku.

Další novinou, která mi udělala nesmírnou radost jsou zkoušky vloh Beily z PV. Panička si vedla velice dobře, Beila dokončila ZV v I.ceně, 222bodů a 2. místo!!!Jsem na Vás holky moc pyšná:)

18.10.2011 oslavil vrh A VOK své 5té narozeniny, všem 10ti štěňatům přeji vše nejlepší a stále tak pohodový život, jako mají do teď…..

A ještě jedna novina s velkým N:P. Na začátku prosince nás zase bude víc….Byla jsem s Bentley minulý týden na sonu a březost potvrzena!!!Takže očekáváme vrh C VOK. Více informací v sekci štěňata.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

Šimkovi
Mníšek pod Brdy
Czech Republic
TEL: +420 774 616 652
email: topicco@seznam.cz
www.pankrackyvrsicek.com

Aktuálně