Archive for the ‘Aktuality’ Category

30.11.2015

Budeš nám strašně chybět ….

2.7.2015

Prcci krásně rostou, v neděli jim bude 8 týdnů. Mají za sebou první očkování a také čipování. Od tohoto víkendu začínají odjíždět do nových domovů :/. Již mají své jména – Enzo, Estel, Edy, Emet, Esheila, Eston a Eyro. Eston – žlutý a Eyro – fialový stále hledají vhodné páníčky….

22.6.2015

Konečně přidány fotky štěnat :D. Prckům je 6 týdnů, mají se čile k světu a řádí jak čerti . Dva pejsci stále hledají vhodné páničky.

12.5.2015

10.5.2015 Bentley přivedla na svět 7 krásných štěňátek. 5 kluků a 2 holčičky. Porod byl dlouhý, ale Bentley to všechno krásně zvládla a teď už všichni odpočívají a prcci rostou . Včera jsme byli na veterině na kontrole a na zkrácení ocásků. Dostali jsme pochvalu, štěňátka jsou zdravá, silná a vitální. V případě zájmu o štěňátko nás kontaktujte. Více informací v sekci štěňata.

5.5.2015

Po delší pauze opět přinášíme novinku a to hned obrovskou! Naše Bentley čeká svoje poslední štěňátka. Otcem je import z Austrálie Lucky. Od štěňátek očekáváme pevné zdraví, kvalitní exteriér, dobrou práci a hlavně skvělé povahy. Jedna fenečka (pokud příroda dovolí) zůstane doma. Bereme záznamy na šedivé prcky, kteří by se měli narodit kolem 11.5.2015, odběr bude na začátku července. Více informací v sekci štěňata.

7.1.2014

Na konci roku nás opustila naše milovaná Atimka, chybíš nám a moc…..

9.9.2013 Máme volné štěňátka – fenky

4 prcci – Dark, D´Aron, Dexter a Debra -  již opustili své rodné hnízdo a dělají radost v nových domovech. Darsi odchází zítra a 3 holčičky stále čekají na své nové pány.

Minulý víkend se konala klubová výstava Výmarských ohařů. Nevlastní bratr štěňátek Cart nastoupil s 12ti konkurentama do mezitřídy. Když jsme přišli na posouzení, paní rozhodčí mi nahnala husí kůži. Pěla na Carta velkou chválu a dodala, že je to pes na focení do atlasu psů, dmula jsem se pýchou :D. Paní rozhodčí své slova potvrdila vítězstvím Carta a ten si odnesl z klubové výstavy Výborný 1, CAC.  Více infomrací v sekci Cart – výstavy. 

Poté jsme se vydali na výběr do chovu, který musí pro chovnost absolvovat každý pes. Každého jedince posoudí funkcionáři klubu a nově od letošního roku zkoumají i povahu, kdy se způsobuje hluk a sleduje se povaha a reakce psa. Po první ráně Cart couvl a čekal, co bude dál, po druhé ráně s řevem vystartoval proti pánovi….Nekousl, ale pouštěl strach. Komisi se na tváři vyloudil úsměv a se slovy, že na takovou reakci, která odpovídá přesně Výmarskému ohaři, čekali celý den a s razítkem kandidát chovu jsme se spokojený vydali zpátky domů :D

Poslední horkou a zásadní novinkou je to, že celá naše smečka se od 10.8.2013 jmenuje Šimkovi Níže jedno ilustrační foto z kynologické svatby :D

25.8.2013

Přidány nové fotky štěňat. Prcci za sebou mají první očkování i tetování. Zvládli to na jedničku :)

1.8.2013

Přidány fotky štěňátek 2. a 3. týden. Přidány fotky Carta z PV, C´Haidy z PV, Clea z PV a taky maminy Bentley z PV z klubovky letos na jaře, kde získala ve třídě šampionů titul CAC.

23.7.2013

O víkendu se konala Mezinárodní výstava v Mladé Boleslavi….C´Haidy porazila další 3 konkurentky a odnesla si hodnoceni Výborná 1, CAC. Více v sekci Výstavy. Cart si odnesl Výborný 3.

Štěňátka krásně rostou, už jsou o ocásky kratší, mají za sebou první odčervení a začínají se podobat psovi :D

KONTAKT

Šimkovi
Mníšek pod Brdy
Czech Republic
TEL: +420 774 616 652
email: topicco@seznam.cz
www.pankrackyvrsicek.com

Aktuálně